Pinkar Kimya

Hakkımızda

Pinkar Kimya'nın 85 yılı aşan marka öyküsü, güzelliğe adanan ve o güzellikle büyüyen, her adımı emek dolu bir başarı öyküsüdür.. İstanbul’da temelleri atılan Pinkar, kolonyadan bebe pudrasına, saç boyalarından cilt bakım ürünleriyle ve şampuanlara kadar geniş bir ürün skalasıyla hizmet vermeye başladı. Uzun zamandır ise Pastel markasıyla dünyanın dört bir yanından güzellik tutkunu kadınların ihtiyaçlarına cevap vererek büyümeye devam ediyor.

Pinkar Kimya, kurulduğu günden bu yana daima farklı ve öncü marka olma anlayışıyla yol alıyor. Dünyada hızla değişen moda akımlarına ayak uyduran, trend takipçisi vizyonuyla ürün gamına her yıl yenilikler ekliyor. Tam bu noktada Pastel markasıyla öne çıkan Pinkar ruhu, kadınların zamanla değişen duygularına, heyecanlarına ve isteklerine mükemmel bir şekilde cevap veriyor.

Kadınlar ve sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edip yarattığı markalarla uluslararası alanda da gücünü kanıtlayan Pinkar, geçmişten aldığı birikimle gelecek nesillere ve kadınlara “daha güzel, daha güçlü” olmayı vaat ediyor ve çıtasını her geçen gün yükseltiyor.

Daha çok kalite, daha çok renk, daha çok samimiyet ve yenilik...

Pastel, heyecan verici marka ruhunu, dünya kadınlarının beğenisine sunmaktan gurur duyuyor.